Повноцінне лікування, профілактика різного роду захворювань – пріоритетні напрямки діяльності державних лікарень і приватних клінік. Але благополуччя пацієнтів, не можна без створення належних умов побуту і праці для персоналу медичних установ. 

Ні для кого не секрет, що важливим елементом для нормальної життєдіяльності організму людини є вода, яка крім виконання своїх безсумнівно вагомих функцій, може перетворитися у середу розмноження мікробів і бактерій. А подібне явище неприпустимо в умовах надання медичної допомоги. 


Створюємо стерильні умови з правильною сантехнікою

Надзвичайно важливо правильно підібрати сантехніку для ряду лікарняних приміщень. Це пов'язано насамперед з підвищеними санітарними нормами, правилами проведення різних медичний процедур і операцій. Відповідно в наявності такого спецобладнання потребують палати реанімації, перед-і родові зали, процедурні, ряд спеціалізованих відділень. 


Тут важливу роль виконують якісні мийки і змішувачі, влаштовані за безконтактного принципом: ліктьові (відомі ще як хірургічні) або педальні. Принцип пристрою подібних приладів не передбачає відкриття/закриття води з допомогою рук, і це явна перевага для медперсоналу. 


Установка подібних змішувачів може бути на стіну або раковину. В асортименті нашого обладнання представлені і автоматичні безконтактні прилади. 
Таким чином, у вас є можливість придбати і встановити у вашому закладі наступні види якісного медичного сантехнічного обладнання: 

* Безконтактний змішувач Автоматичний для раковини з довгим виливом-6335F Oras Electra.

Це сучасний прилад для змішування і подачі води, оснащений датчиком з системою автофокус, зворотним клапаном, грязьовим фільтром. Пристрій налаштований автоматично таким чином, щоб максимально ефективно використовувати воду. При наявності такої сантехніки можна зберігати до підлозі літра води за одну експлуатацію змішувача. 


Але на цьому функція економічної подачі води не закінчується. Даний змішувач передбачає автоматичну подачу води в разі безперервної роботи більше двох хвилин. Подальша робота приладу відновиться, якщо прибрати елемент, що закриває фотоелемент. Крім того, ви можете прибрати ручку і виключити можливість регулювання температури води відвідувачами. 


Передбачена установка приладу на раковину, а підключення в мережу відбувається за допомогою спеціального трансформатора того ж бренду.

* Безконтактний Автоматичний змішувач з поворотним виливом для умивальника-Oras Electra 6179.

Це сенсорна модель, установка якої передбачена на стіну. Тут присутній грязьовий фільтр, зворотний клапан, насадка на вилив для збагачення води повітрям і подачі води без бризок. Є і пристрій, що дозволяє економити до шести літрів води за секунду. 


Ручка на змішувачі дозволяє регулювати температуру води до позначки в 38 градусів. Якщо буде потрібно більш гаряча вода, потрібно натиснути кнопку на ручці.
Даний прилад стане відмінним рішенням для підприємств общетипа, лікарень та клінік, що спеціалізуються на лікуванні різного роду захворювань. Одним словом, для всіх установ, де санітарно-гігієнічні норми надзвичайно високі. Ці комфортні для щоденного застосування змішувачі дозволяють розумно використовувати воду. 

• Медична раковина Cersanit Etiuda K11-0041

Раковина має великі розміри, а увігнутість її форми дає можливість спиратися на неї ліктями. Монтаж здійснюється за допомогою звичайних настінних кріплень, а для більш безпечної фіксації застосовуються кронштейни

Зручна сантехніка для медичного персоналу та пацієнтів

Наявність холодної / гарячої води в палатах, відділеннях-незмінний фактор нормальних умов перебування пацієнтів, комфортних умов роботи персоналу. Наприклад, у відділенні для дітей температура гарячої води повинна бути не більше 37 градусів. Для післяпологового відділення перевагою є наявність широких умивальників з високими кранами для забезпечення комфорту мам і їхніх малюків.


На ваш розсуд доступні різні варіанти сантехніки. У залежності від пропонованих вимог компанією-замовником, бюджету на професійне сантехобладнання ми можемо запропонувати якісні раковини, умивальники, сенсорні змішувачі або з ручним керуванням, моделі, що передбачають гігієнічний душ, пісуари, унітази, в тому числі і з автоматичним зливом.


Термостатичний обмежувач температури води - 34023 Grohtherm Micro Grohe.
Цей прилад дозволить в першу чергу убезпечити від опіків дітей і пацієнтів з психічними розладами. Не менш важливий він і в умовах побуту інших пацієнтів. 
Це пристрій не дасть можливість збільшити температуру води вище заданої норми: конструкція з термоелементом включає заховану регулювання температури води.


• Пісуар з ІЧ-датчиком автоматичного змивання — Jika Domino 411010004871.
Високий рівень чистоти, економна витрата забезпечується завдяки подачі води в автоматичному режимі, не потрібно докладати ніяких фізичних зусиль. Дана модель-це найкраще рішення в забезпеченні чистоти в туалеті для чоловіків. 


• Високий унітаз з підлокітниками - Gustavsberg 2350+3051.
Цей прилад оснащений спеціальними відкидними підтримують підлокітниками Gustavsberg Nordic 3051, які монтуються на унітаз. Крім того, сюди входить жорстка кришка-сидіння.
Висота чаші унітазу 46 см, що дає можливість легко ним користуватися людям високого зросту, а також з хворою спиною і колінами. Підлокітники зручні для пацієнтів старшого віку, інвалідів, вони дозволяють здійснювати різного роду процедури самостійно, без сторонньої допомоги.


Якісна Медсантехніка для установ з найвищими вимогами 

Для громадських установ будь-якого роду діяльності актуальним є установка економічного, зручного у догляді і щоденної експлуатації сантехнічного обладнання. А для установ, що надають медпослуги, ці фактори надзвичайно важливі. Адже від правильного облаштування лікувальних приміщень залежить не тільки комфорт відвідувачів, але і їх самопочуття, здоров'я клієнтів в цілому. 


Наш інтернет магазин допоможе вам вибрати і встановити надійне, безпечне, сертифіковане обладнання для санвузлів, палат, операційних і не тільки