Комфорт, чистота і гігієна – запорука гарного самопочуття і відмінного настрою на весь день. Почніть свій день в затишно обладнаному санвузлі, де кожна деталь – практичне і незамінний сантехнічне пристрій, і заряд бадьорістю і свіжістю. 


Такий підхід до облаштування санвузла важливо застосовувати в домашніх умовах, враховуючи потреби кожного члена сім'ї, розмір ванної кімнати і наявність вільного простору. Вдалий продуманий дизайн санвузла дозволить вам вигідно обладнати приміщення найнеобхіднішими сантехнічними пристроями і механізмами, забезпечуючи зручне і правильне користування.


У закладах громадського користування також важливо правильно і продумано встановити всі необхідні пристрої. Це допоможе не тільки легко підібрати місце для сантехніки, але і створити затишну і приємну атмосферу. 


Чистота і гігієна – першочергове завдання при облаштуванні санвузла. Так, у великих розважальних закладах або торгових комплексах, куди часто приходять сім'ями, варто враховувати великий потік людей. Але навіть в таких умовах легко зберегти презентабельність кімнати для особистої гігієни, підтримувати чистоту. Рекомендуємо вибирати моделі сантехніки, які вимагають мінімального торкання руками. 


Для більш дорогого і презентабельного вигляду санвузла рекомендуємо встановлювати біде-невелику ванночку зі змішувачем для підмивання, щоб підтримувати особисту гігієну. Такий пристрій буде стильним і практичним доповненням ванної кімнати в приватному будинку, дорогий готелі, приватній клініці, тому варто враховувати специфіку установи, де планується установка біде, щоб воно було доречно.


Купуємо біде 

Сьогодні біде користується популярністю. Оригінальна новинка вже не викликає у людей подиву, адже зарекомендувала себе як корисне і зручною пристосування. Підтримка особистої гігієни – важливий елемент здорового способу життя, забезпечення комфорту і відмінного самопочуття. 


Вибір моделі і типу такого пристрою залежить від ряду критеріїв і пріоритету користувача:

наявність місця для установки;
тип монтажу;
зовнішній дизайн;
наявність додаткових функцій і можливостей.

У більшості квартир досить обмежений простір у ванній кімнаті, тому установка біде може знизити комфортність всього санвузла. Якщо ж площа Вам дозволяє встановити зручне пристосування для особистої гігієни-не відмовляйте собі в цьому. 


Для багатьох власників приватних будинків біде вже стало незамінним атрибутом ванної кімнати для повсякденного користування. Також виграшне і раціональне рішення – придбання біде для готельних номерів. Так, власник може проявити свою турботу про комфорт кожного клієнта.


Як правило, біде розміщують поруч з унітазом для більшої зручності користування. Тому відповідально поставтеся до місця установки і способу кріплення. Виділяють навісні моделі, які кріпляться до стіни за допомогою спеціального каркаса, підлогові – надійно монтовані до підлоги.


Враховуйте, що краще підбирати біде, яке відповідає зовнішньому вигляду вашого унітазу по стилю і дизайну. Багато виробників сантехніки пропонують комплекти або моделі, які ідеально гармонують в парі. Так ви легко зможете створити ванну кімнату, яка навіть красивим видом сантехніки допоможе створити зручні умови користування.


При покупці біде звертайте увагу на наявність всіх комплектуючих, необхідність підбору консолі для монтажу та інші засоби кріплення. Вибирайте модель, яка буде прийнятна для вас за своїми функціональними властивостями і приємна на вигляд.


Змішувачі для біде

Змішувач для біде, як і моделі для раковин, дозволяють змішувати холодну і теплу воду для досягнення максимально комфортного потоку води. Зовні вони також дуже схожі на змішувачі для умивальників.


Основна відмінність – обов'язкова наявність спеціально передбаченого аератора. Важливо, щоб ця деталь змішувача була обертається, щоб ви могли відрегулювати напрямок потоку води в зручній для вас позиції. 


Встановлюють змішувачі для біде на бортик. Це максимально зручний і продуманий з практичної точки зору тип змішувача. Залежно від вашого переваги сучасні моделі включають якісні варіанти однозахватних і двохвентильних змішувачів для біде.


Гігієнічний душ як заміна біде в маленькому приміщенні

Оцінили переваги наявності біде? Але у ваших домашніх умовах маленької ванної кімнати немає можливості для його розміщення? Ми пропонуємо оптимальне рішення, яке дозволяє створити такі ж зручні умови користування санвузлом, але без кардинальних змін дизайну. Гігієнічний душ – невелике, але дуже актуальне пристосування для жителів багатоповерхівок.


Не варто відмовляти собі в задоволенні, важливо дотримуватися особистої гігієни. Гігієнічний душ – сучасна альтернатива біде, яка являє собою комплект із невеликий раковини зі змішувачем і безпосередньо гігієнічний душ. Таке поєднання обов'язково для всіх видів такого пристрою. Такі умови передбачені виробниками, так як перед подачею води в душ важливо відрегулювати температуру для безпеки під час користування. 


Простий перемикач на рукоятці змішувача дозволяє перевести потік води. Кріплення для гігієнічного душу встановлюються збоку біля унітазу на стіні. Таке розташування вважається найбільш комфортним. 


Важливо враховувати, що гігієнічний душ підключається тільки до спеціально розробленого змішувача. Така система дозволяє лише на час перемикати воду на режим душ. 
Широкий асортимент стильних і практичних змішувачів надає можливість кожному підібрати варіант, який максимально виконує необхідні функції.

Існувавши:

автоматичні безконтактні змішувачі;
смарт-змішувачі.

Автоматичний тип змішувача має ряд ергономічних функцій:

оснащений змішувальним блоком, завдяки якому є можливість налаштувати подачу води постійної температури; 
немає кнопок і рукояток змішувача. Подача води включається за допомогою фотоелемента;
вода в душ перемикається спеціальною кнопкою на лійці;
можна налаштувати автоматичне припинення подачі води після натискання кнопки.

Smart-змішувач:

вигідно застосовувати при великій відстані душа від раковини;
наявність дистанційного керування завдяки електромагнітному елементу;
регулювання температури шляхом натискання кнопки на лійці;
незалежна робота душа і змішувача.

Вибір підходящої сантехніки

Щоб було комфортно і приємно користуватися санвузлом, важливо заздалегідь продумати кожну деталь інтер'єру, підібрати необхідну сантехніку і грамотно її монтувати. При замовленні будь-якої деталі сантехнічного обладнання обміркуйте всі переваги представленої моделі, оцініть її ефективність саме у вашій ванній кімнаті.


Враховуйте технічні параметри виробу, його розміри, зовнішній вигляд і навіть колір. Гарний вид біде і відповідність його унітазу, раковині і ванні дозволить вам самостійно створити гармонійний дизайн. Вибирайте лаконічні і прості форми правильних пропорцій, дотримуйтеся єдиного стилю.


Важливо враховувати тип кріплення і установки біде або гігієнічного душу. Для кожного варіанту є особливі вимоги, головне з яких-наявність місця кріплення, способу підведення води, установка додаткового змішувача. 


Дотримуватися чистоти і гігієни просто, незалежно від того, який тип пристрою вигідніше впишеться в рамках вашої ванної кімнати. Головне-чітко сформулювати ваші вимоги до результативності і способу роботи цього Технічного нововведення. На нашому сайті є великий вибір оригінальних біде і раковин з гігієнічним душем, тому вибрати якісний і модний елемент санвузли зручно та просто