Сантехіко - магазин модного сантехніки, плитки в Україні.


Ванна кімната - це місце, де починається і закінчується день ... Тут створюється настрій на весь день і на всю ніч ... Стильний інтер'єр за Вашим смаком створить неповторну атмосферу, а сучасні аксесуари стежитимуть за чистотою Вашого тіла і піклуватися про його здоров'я за допомогою гідромасажу, ультрафіолету, ароматерапії лазні та хромо терапії!

Ванна кімната - це незвичайне місце ... це Ваша інтимна зона, здатна при самій позаштатної ситуації закрити від усього світу, заспокоїти і надати сил! Співробітники Сантехіко налаштовані на створення саме такого місця для Вас. А сучасна сантехніка допоможе нам це зробити.

Керамічна плитка, мозаїка, камінь, мармур - це ціле мистецтво! За допомогою цього матеріалу можна перетворити Ваш будинок в покої шейха або створити ілюзію нескінченного фантастичного білого залу, оздоблення може нагадувати про старому Лондоні або створювати ілюзію пахучою квіткової галявини ... Як тільки Ви поринете в цей світ витончених, прекрасних ліній, розкішних квітів, декорів і оздоблень, непомітних, і разом з тим незамінних деталей, Ви зрозумієте, чому ми любимо свою роботу!

Ми можемо створити гармонійне, абсолютно особистий простір для кожної людини, для кожної родини! У нас не буває стандартних рішень, все суто індивідуально. Для нас важливий результат, яким ми можемо пишатися.

У Сантехіко представлені сантехніка, плитка виключно європейських брендів. Ми працюємо тільки з надійними виробниками і педантично ставимося до якості товарів. Тому у нас немає дешевих товарів. Але це не виключає приємних переговорів про ціну! Налагоджена система поставок і тісні відносини з виробниками дозволяють нам щомісяця подавати нашим клієнтам безліч вигідних пропозицій! Ми поважаємо себе і наших покупців і завжди бездоганно дотримуємося умови Договорів і Законів.