Мій кошик
Графік роботи:

ПН-ПТ с 8:00 до 19:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Унітази

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Унітази в інтернет-магазині Santehico

Єдина незамінна і безальтернативна константа ванної кімнати - це унітаз.

Від його дизайну залежить зручність використання пристрою, так само, як і візуальне сприйняття ванної кімнати. Не всі унітази однакові, оскільки їх вибір залежить від специфіки розташування каналізації в будинку, особливо від основного зливу. Сучасні пристрої можуть бути представлені в декількох типах конструкції: роздільними, моноблоковими, безбачковая.

Кріплення унітазів також різний і може бути підлоговим або підвісним. Універсальним вважається підлогове розташування, зважаючи на простоту і надійності установки. Якщо ж місця у ванній мало, є сенс придбати унітаз підвісної типу, так як він займає менше простору, але вимагає додаткових рішень по установці, наприклад, за допомогою металевих рам або анкерних болтів, які підвищують допустиме навантаження.

В іншому відмінності унітазів відносяться до функціональних особливостей тієї чи іншої моделі, які залежать від наступних параметрів:

  • Механізм зливу. Сьогодні частіше зустрічається кнопковий варіант, а архаїчний штоковий все більше відходить в минуле. Більшість моделей пропонує слив на одну або дві кнопки, натискання яких впливає на обсяг або швидкість зливаємо води.
  • Формат зливу. Може бути в форматі душа, що утворюється воронки або прямоточним.
  • Підключення води. Буває двох типів верхнього і нижнього, останнім відрізняється більшою безшумністю роботи і зовнішньої естетикою оформлення, при якій не видно шлангів і стиків підключення.
  • Каналізаційний вихід. Може бути прямим, косим і вертикальним, але в цілому залежить від особливостей каналізації будинку або квартири.

Сучасні моделі унітазів зроблені з порцеляни або фаянсу. Основна відмінність матеріалів полягає в термінах служби, догляді та здатності вбирати запахи. Фаянсові моделі в цьому відношенні трохи поступаються порцеляновим аналогам, але виграють доступністю ціни.

Ціни на унітази в Києві і Україні

Діапазон вартості виробів досить широкий і залежить від наведених вище критеріїв. В інтернет-магазині Santehico представлені як бюджетні моделі, так і вироби середнього і вищого цінового сегмента. Можливий вибір багато в чому індивідуальний і залежить від особистих переваг клієнта.

Купити недорого унітаз в нашому інтернет-магазині Santehico

Доступність - основний пріоритет роботи нашого магазину. У нас кілька цінових груп товарів, тому клієнти з будь-яким матеріальним достатком можуть купити унітаз відповідно до свого бюджетом.

Звертаючись до нас, ви з величезною часткою ймовірності знайдете відповідну модель, що повністю відповідає вашим вимогам як за характеристиками, так і за вартістю.

Зрозуміло, що крім реалізації ми сприяємо в доставці товару, яка в межах Києва буде безкоштовною, а по Україні (за умови відправки компанією Нова Пошта) 20% вартості по доставці ми беремо на себе.

Вгору