Мій кошик
Графік роботи:

ПН-ПТ с 8:00 до 19:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Змішувачі для кухні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змішувач для мийки – обов'язковий кухонний атрибут

Ще не так давно кухонні крани не відрізнялися особливою витонченістю і естетикою оформлення. Найчастіше це були пристрої з двома вентилями синього і червоного кольору, з яких текла або крижана холодна вода, або окріп. Налаштувати комфортну температуру, без кінця крутячи вентилі, було дуже складно і рідко вдавалося домогтися бажаного. Проте з часом навіть цей, здавалося б, суто практичний інструмент отримав витончене оформлення і зручний механізм змішування, ставши не тільки функціональним елементом, але й предметом декору.

Вже давно кухонний змішувач вибирають не стільки в контексті практичності, а більше по візуальному сприйняттю хоча раніше це той же кран, формує водяний потік відповідної температури.

Кухонні змішувачі для мийки: різновиди приладів

Купити кран змішувач на мийку в кухню сьогодні можна різних типів і форм. Можливості сучасного виробництва звели ці прилади в ранг справжніх шедеврів промислового дизайну. 

Найдорожчі і передові моделі кухонних змішувачів виготовляються переважно з латуні, яка робить їх невразливими до корозії, різких і частих перепадів температури робочого середовища.

Недорогі аналоги найчастіше виготовляють з різних сплавів, які забезпечують необхідну функціональність, але з обмеженим терміном експлуатації, оскільки з плином часу їх механізми піддаються зносу, надломам і приходять в непридатність.

Важливою особливістю змішувачів під мийку є зовнішнє покриття крана. Як вже згадувалося, основне побутове призначення приладів відходить на другий план, поступаючись естетиці оформлення. Задовольняючи попит на красу, виробники намагаються надати кранам не тільки найрізноманітніших форм, але і зовнішнього лиску, покриваючи їх золотим, мідним, бронзовим напиленням або більш традиційною хромованою або нікельованою обробкою.

Крім матеріалів обробки і виготовлення, сьогодні купити змішувачі для кухні можна з різним рівнем технічного оснащення. Вже давно відомі крани з сенсорним принципом роботи, коли для подачі води до них досить піднести руку. Крім цього, є змішувачі з інноваційними технологіями запобігання опіків від гарячої води, функціями легкого і плавного переміщення важеля, легкої та швидкої очищення. 

Купити змішувач для кухонного миття високої якості в інтернет-магазині Santehico

В інтернет-магазині Santehico можна вибратьоптімальний за характеристиками і вартістю кран змішувач на мойкуіз широкого асортименту товарів в нашому каталозі. У нас представлені різні типи сантехніки в середньому і дорогому ціновому діапазоні. Купити дешеві змішувачі для мийки ми не рекомендуємо, оскільки вони не зможуть повноцінно виконувати свої функції.

Ми пропонуємо кухонні змішувачі від кращих світових брендів, які мають високий авторитет на ринку і по праву вважаються еталоном якості та надійності.

Am Pm (Німеччина);
Imprese(Чехія);
Grohe(Німеччина);
Hansgrohe(Німеччина);
Bugnatese(Італія);
Emmevi(Італія);
Paffoni(Італія).
Це одні з кращих представників галузі, чия продукція буде служити вірою і правдою протягом довгих років.

Вгору