Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як вибрати унітаз з функцією біде
Пристрої на кшталт «2-в-1» приваблюють універсальністю – і унітази з функцією біде тому яскраве підтвердження. Подібна сантехніка здається дуже практичною та зручною, але в силу рідкості викликає багато питань: як працює, які у неї плюси та мінуси, які функції та опції доступні тощо. Щоб вам було легше у всьому розібратися, ми підготували детальний гід із рекомендаціями, як вибрати унітаз-біде.
Конструкційні особливості
Поєднана з біде модель зовні майже не відрізняється від звичайного унітазу – різниця в дрібницях. Найголовніша - розташована на борту чаші або під обідком висувна форсунка з розпилювачем, через яку подається вода для омивання інтимних зон. Також на корпусі є вентиль або кнопки управління такою функцією, а всередині сантехніки ховається підведення води: прямий або через невеликий накопичувальний бачок.
Види унітазів-біде за способом встановлення
Наступний пункт оцінки показників сантехніки – розміщення. Як у звичайних унітазів, у моделей з функцією біде вибір наступний:
- Підлогове встановлення. Традиційне виконання, що ріднить з унітазами-компактами. Чаша стоїть на підлозі на широкій ніжці, і в ній заховані деталі механізму. Система проста в монтажі і недорога, хоча дещо старомодна на вигляд і ускладнює прибирання підлоги санвузла.
- Підвісне встановлення. Підвісні унітази кріпляться на стінку, в яку попередньо ставиться інсталяція, при цьому її приховують плиткою - під мармур, мозаїкою або будь-який інший. Така конструкція витримає до 400 кг і заощадить місце в кімнаті, але ціна рішення помітно вища.
- Кутове встановлення. Так як зазвичай вибрати унітаз-біде намагаються для маленьких санвузлів, цей варіант - чи не найбільш виграшний. У цьому випадку сантехніка ставиться в кутку і звільняє площу біля стін для раковини із дзеркалом, шафки або іншої сантехніки.