Мій кошик
Графік роботи:

ПН-ПТ с 8:00 до 19:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Змішувачі прихованого монтажу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Змішувачі прихованого монтажу: естетично, практично і довговічно

Сучасна сантехніка повинна поєднувати в собі естетику і зручність використання, бути не просто функціональним інструментом, але і декоративним оформленням ванної кімнати. Це стосується всієї групи приладів, використовуваних у ванній, в тому числі і пристроїв для подачі води.

Змішувач прихованого монтажу для душу як раз і відноситься до такої групи пристроїв, де до функціональної складової додається естетика візуального оформлення.

Прихований Душовий змішувач має на увазі монтаж всіх основних робочих механізмів всередину стіни, а гарнітура його управління розташовується врівень з поверхнею самої стіни. Після установки все що доступно користувачеві це крани гарячої та холодної води і перемикач термостата (в певних моделях).

Все інше приховано всередині стіни, нічим не порушуючи обробку стін ванної кімнати. Особливо гарно це виглядає в інтер'єрах ванних кімнат, де домінує мінімалізм, навіть якщо він не є визначальним стилем в приміщенні.

Часто визначальним фактором для того, щоб купити змішувач для душу прихованого монтажу, є те, що сучасна кахельна плитка або інші матеріали обробки – це справжні витвори мистецтва при цьому досить дорогі, і вони не терплять на своїй поверхні сторонніх предметів. 

Приховані змішувачі для душу виглядають дуже ефектно. Вони надзвичайно надійні і довговічні: при правильній установці такий прилад може служити роками, формуючи стабільний водяний потік. 

Приховані змішувачі та їх установка

Незважаючи на очевидні переваги прихованого душового змішувача, його установка це досить витратний, трудомісткий і дуже відповідальний процес, який може викликати певні проблеми, пов'язані насамперед з тим, що встановлювати внутрішній блок для змішувача потрібно ще на етапі оздоблювальних робіт у ванній і формування водопровідних комунікацій.

Головна відмінність прихованого змішувача від звичайних полягають в більш складній структурі робочої конструкції, що складається з трьох компонентів:

  • зовнішнього блоку управління;
  • внутрішнього робочого механізму;
  • душових изливов.

Як правило, всі ці деталі виробники пропонують в комплекті, щоб створити єдиний, цілісний комплекс підключень. Рідко, але бувають комплекти, в яких присутні тільки зовнішні накладки для управління подачею води.

При підключенні змішувачів такого типу переконайтеся в надійності з'єднань і забезпечте їм абсолютну герметичність.

Купити змішувач прихованого монтажу в інтернет-магазині Santehico

В інтернет-магазині Santehico змішувач для душу прихованого монтажу купити можна в широкому асортименті від провідних світових виробників сантехнічного устаткування.

У каталозі представлені пристрої середньої і дорогої цінової категорії, включаючи продукцію преміальних німецьких брендів: змішувачі прихованого монтажу Grohe і Hahsgrohe, які славляться якістю, надійністю і граничної довговічністю експлуатації.

Вгору