Мій кошик
Графік роботи:

ПН-ПТ с 8:00 до 19:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Душові стінки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Душові стінки: практичне рішення для облаштування душа


Організація простору для душу-ключовий і найскладніше питання облаштування ванни. Для нього існує кілька рішень: встановити душову кабіну, зробити відкритий душ або встановити душові скляні стінки.

І якщо перший варіант може виявитися занадто громіздким, другий не завжди можливо реалізувати технічно із-за специфіки приміщень, то третій здійснимо практично скрізь.

Душова зі скляними стінками – це варіант організації душовою фактично в будь-якому місці ванної кімнати, де є можливість підключити і провести відповідні комунікації. Це може бути варіант з піддоном або ж просто з відкритою підлогою.

Конфігурація стінок для душової кабіни може бути самою різною і мати всі чотири стіни, три, дві або навіть одну, якщо простір душа локалізовано в ніші і вимагає наявності невеликої секції.  

Душова стінка для ванни – лаконічно, красиво, зручно


Головна перевага облаштування душа з нерухомих душових стінок – практичність і візуальна простота при зовнішній привабливості конструкції. Відкритий душ, простір якого обмежений тільки перегородками, робить приміщення візуально більшим і більш відкритим. Такий душ вимагає мінімум комунікацій і підключень, за ним просто доглядати. 

Основна перевага – функціональний мінімалізм, по суті, скляні стінки для душової кабіни тільки зонують простір, щоб перешкоджати бризок води.

Установка піддону під нерухомі душові стінки – питання індивідуальне і залежить від технічних можливостей приміщення. У свою чергу, можемо сказати, що рішення без піддону більш довговічні, практичні і часто привабливіше виглядають. До того ж, як правило, акрилові піддони можуть прогнутися або пошкодитися, що призведе до втрати естетики оформлення душу. Однак, якщо все оформити правильно і якісно, такий варіант також послужить довгу і надійну службу.

Стінки в кабінку душову вимагають кваліфікованої установки і справа навіть не в них, вони-то встановлюються досить просто. Серйозної роботи вимагає організація простору, де формується душ, тут граничного уваги потребує питання гідроізоляції підлоги і стиків, надійність зливу і комунікацій підключення води, організація гідроізоляційного порогу (для варіантів без піддона).

Перш ніж купити скляні стінки для душової, пам'ятайте, що ви організовуєте відкритий простір для водних процедур зі скла, де кожен недолік може позначитися на всьому приміщенні ванної.  

Купити душову стінку в широкому асортименті ім Santehico


Каталог інтернет-магазину Santehico содержит багатий асортимент якісних моделейдушевих стінок. Якщо даний спосіб облаштування душовою Вам прийнятний, ви без зусиль знайдете тут відповідний вам варіант і розмір. Ми реалізуємо продукцію тільки топових виробників, таких як Ravak(Чехія) або Radaway(Польща).

Вас цікавить якісна сантехніка? В такому випадку Онлайн магазин Santehicoваш вірний помічник.

Вгору